Dodatkowe znaki pionowe - Ośrodek Szkolenia Kierowców - PABLO - Lublin nauka jazdy lublin | szkoła nauki jazdy lublin | ośrodki szkolenia kierowców lublin

gadu gadu
Idź do spisu treści

Menu główne

Dodatkowe znaki pionowe

Pomoce > Znaki drogowe

Znak G-1a "Słupek wskaźnikowy z trzema kreskami umieszczany po prawej stronie jezdni." Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego. Jest umieszczany pod znakiem A-9 lub A-10.

Znak G-1b "Słupek wskaźnikowy z dwiema kreskami umieszczany po prawej stronie jezdni."
Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego. Jest umieszczany w 2/3 odległości pomiędzy znakiem ostrzegawczym A-9 lub A-10 a przejazdem.

Znak G-1c "Słupek wskaźnikowy z jedną kreską umieszczany po prawej stronie jezdni."
Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego. Jest umieszczany w 1/3 odległości pomiędzy znakiem ostrzegawczym A-9 lub A-10 a przejazdem.

Znaki G-1d "Słupek wskaźnikowy z trzema kreskami umieszczany po lewej stronie jezdni." Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego. Jest umieszczany pod znakiem A-9 lub A-10.

Znaki G-1e "Słupek wskaźnikowy z dwiema kreskami umieszczany po lewej stronie jezdni."
Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego. Jest umieszczany w 2/3 odległości pomiędzy znakiem ostrzegawczym A-9 lub A-10 a przejazdem.

Znak G-1f "Słupek wskaźnikowy z jedną kreską umieszczany po lewej stronie jezdni." Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego. Jest umieszczany w 1/3 odległości pomiędzy znakiem ostrzegawczym A-9 lub A-10 a przejazdem.

Znak G-2 "Sieć pod napięciem".
Oznacza, że nad przejazdem kolejowym zawieszona jest sieć trakcyjna.

Do dnia 31.12.2005 umieszczona przed przejazdem kolejowym tablica z białym tłem, na której umieszczono symbol czaszki i napis "Baczność! Nie dotykać przewodów!" miała takie samo znaczenie jak znak G-2.

Znak G-3 "Krzyż św. Andrzeja przed przejazdem kolejowym jednotorowym."
Wyznacza miejsce zatrzymania się w związku z ruchem pociągu lub innego pojazdu szynowego na przejeździe kolejowym bez zapór lub półzapór; informuje, że na przejeździe występuje jeden tor.

Znak G-4 "Krzyż św. Andrzeja przed przejazdem kolejowym wielotorowym."
Krzyż św. Andrzeja przed przejazdem kolejowym wielotorowym Wyznacza miejsce zatrzymania się w związku z ruchem pociągu lub innego pojazdu szynowego na przejeździe kolejowym bez zapór lub półzapór; informuje, że na przejeździe występuje wiecej niż jeden tor.
skup.aut.co.pl koparki gąsienicowe Chemia samochodowa ze sklepu Motochemiahttps://pakuj24.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego